Speelschema Nations League

Bekijk hier het complete programma van de Nations League. De poule en de uitslagen van de wedstrijden.

Halve finale

Portugal - Zwitserland
Woensdag 5 juni in Porto, Portugal

Halve finale (NL)

Nederland - Engeland
Donderdag 6 juni in Guimarães, Portugal

Finale

Winnaar Wedstrijd A Winnaar Wedstrijd B
Zondag 9 juni in Porto, Portugal
Verliezer Wedstrijd A Verliezer Wedstrijd B
Zondag 9 juni in Guimarães, Portugal

Groep A1

Pos. Land GW DS Ptn
1 Nederland 4 +4 7
2 Frankrijk 4 0 7
4 Duitsland 4 -4 2
Duitsland Frankrijk
0 - 0
Frankrijk Nederland
2 - 1
Nederland Duitsland
3 - 0
Frankrijk Duitsland
2 - 1
Nederland Frankrijk
2 - 0
Duitsland Nederland
2 - 2

Groep A2

Pos. Land GW DS Ptn
1 Zwitserland 4 +9 9
2 België 4 +3 9
3 IJsland 4 -12 0
Zwitserland IJsland
6 - 0
IJsland België
0 - 3
België Zwitserland
2 - 1
IJsland Zwitserland
1 - 2
België IJsland
2 - 0
Zwitserland België
5 - 2

Groep A3

Pos. Land GW DS Ptn
1 Portugal 4 +2 8
2 Italië 4 0 5
3 Polen 4 -2 2
Italië Polen
1 - 1
Portugal Italië
1 - 0
Polen Portugal
2 - 3
Polen Italië
0 - 1
Italië Portugal
0 - 0
Portugal Polen
1 - 1

Groep A4

Pos. Land GW DS Ptn
1 Engeland 4 1 7
2 Spanje 4 +5 6
3 Kroatië 4 -6 4
Engeland Spanje
1 - 2
Spanje Kroatië
6 - 0
Kroatië Engeland
0 - 0
Spanje Engeland
2 - 3
Kroatië Spanje
3 - 2
Engeland Kroatië
2 - 1

Groep B1

Pos. Land GW DS Ptn
1 Oekraïne 4 0 9
2 Tsjechië 4 0 6
4 Slowakije 4 0 3
Tsjechië Oekraïne
1 - 2
Oekraïne Slowakije
1 - 0
Slowakije Tsjechië
1 - 2
Oekraïne Tsjechië
1 - 0
Slowakije Oekraïne
4 - 1
Tsjechië Slowakije
1 - 0

Groep B2

Pos. Land GW DS Ptn
1 Zweden 4 +2 7
2 Rusland 4 +1 7
3 Turkije 4 -3 3
Turkije Rusland
1 - 2
Zweden Turkije
2 - 3
Rusland Zweden
0 - 0
Rusland Turkije
2 - 0
Turkije Zweden
0 - 1
Zweden Rusland
2 - 0

Groep B3

Pos. Land GW DS Ptn
1 Bosnië en Herzegovina 4 +4 10
2 Oostenrijk 4 1 7
3 Noord-Ierland 4 -5 0
Noord-Ierland Bosnië-Herzegovina
1 - 2
Bosnië-Herzegovina Oostenrijk
1 - 0
Oostenrijk Noord-Ierland
1 - 0
Bosnië-Herzegovina Noord-Ierland
2 - 0
Oostenrijk Bosnië-Herzegovina
0 - 0
Noord-Ierland Oostenrijk
1 - 2

Groep B4

Pos. Land GW DS Ptn
1 Denemarken 4 +3 8
2 Wales 4 +1 6
3 Ierland 4 -4 2
Wales Ierland
4 - 1
Denemarken Wales
2 - 0
Ierland Denemarken
0 - 0
Ierland Wales
0 - 1
Wales Denemarken
1 - 4
Denemarken Ierland
0 - 0

Groep C1

Pos. Land GW DS Ptn
1 Schotland 4 +6 9
2 Israel 4 +1 6
3 Albanië 4 -7 3
Albaniue Israël
1 - 0
Schotland Albanië
2 - 0
Israël Schotland
2 - 1
Israël Albanië
2 - 1
Albanië Schotland
0 - 4
Schotland Israël
3 - 2

Groep C2

Pos. Land GW DS Ptn
1 Finland 6 +2 12
2 Hongarije 6 +3 10
3 Griekenland 6 -1 9
4 Estland 6 -4 4
Finland Hongarije
1 - 0
Estland Griekenland
0 - 1
Hongarije Griekenland
2 - 1
Finland Estland
1 - 0
Griekenland Hongarije
1 - 0
Estland Finland
0 - 1
Estland Hongarije
3 - 3
Finland Griekenland
2 - 0
Hongarije Estland
2 - 0
Griekenland Finland
1 - 0
Hongarije Finland
0 - 1
Griekenland Estland
2 - 0

Groep C3

Pos. Land GW DS Ptn
1 Noorwegen 6 +5 13
2 Bulgarije 6 +2 11
3 Cyprus 6 -4 5
4 Slovenië 6 -3 3
Slovenië Bulgarije
1 - 2
Noorwegen Cyprus
2 - 0
Bulgarije Noorwegen
1 - 0
Cyprus Slovenië
2 - 1
Noorwegen Slovenië
1 - 0
Bulgarije Cyprus
2 - 1
Noorwegen Bulgarije
1 - 0
Slovenië Cyprus
1 - 1
Cyprus Bulgarije
1 - 1
Slovenië Noorwegen
1 - 1
Bulgarije Slovenië
1 - 1
Cyprus Noorwegen
0 - 2

Groep C4

Pos. Land GW DS Ptn
1 Servië 6 +7 14
2 Roemenië 6 +5 12
3 Montenegro 6 +1 7
4 Litouwen 6 -10 0
Servië Litouwen
0 - 1
Roemenië Montenegro
0 - 0
Servië Roemenië
2 - 2
Montenegro Litouwen
2 - 0
Litouwen Roemenië
1 - 2
Montenegro Servië
11 oktober 2018 - 20:45
Roemenië Servië
0 - 0
Litouwen Montenegro
1 - 4
Servië Montenegro
2 - 1
Roemenië Litouwen
3 - 0
Servië Litouwen
4 - 1
Montenegro Roemenië
0 - 1

Groep D1

Pos. Land GW DS Ptn
1 Georgië 6 +10 16
2 Kazachstan 6 +1 6
3 Letland 6 -4 4
4 Andorra 6 -7 4
Kazachstan Georgië
0 - 2
Letland Andorra
0 - 0
Georgië Letland
1 - 0
Andorra Kazachstan
1 - 1
Georgië Andorra
3 - 0
Letland Kazachstan
1 - 1
Kazachstan Andorra
4 - 0
Letland Georgië
0 - 3
Kazachstan Letland
1 - 1
Andorra Georgië
1 - 1
Andorra Letland
0 - 0
Georgië Kazachstan
2 - 1

Groep D2

Pos. Land GW DS Ptn
1 Wit-Rusland 6 +10 14
2 Luxemburg 6 +7 10
3 Moldavië 6 -1 9
4 San Marino 6 -16 0
Wit-Rusland San Marino
5 - 0
Luxemburg Moldavië
4 - 0
San Marino Luxemburg
0 - 3
Moldavië Wit-Rusland
0 - 0
Wit-Rusland Luxemburg
1 - 0
Moldavië San Marino
2 - 0
Wit-Rusland Moldavië
0 - 0
Luxemburg San Marino
3 - 0
San Marino Moldavië
0 - 1
Luxemburg Wit-Rusland
0 - 2
Moldavië Luxemburg
1 - 1
San Marino Wit-Rusland
0 - 2

Groep D3

Pos. Land GW DS Ptn
1 Kosovo 6 +13 14
2 Azerbeidzjaan 6 +1 9
3 Faeröer Eilanden 6 -5 5
4 Malta 6 -9 3
Azerbeidzjaan Kosovo
0 - 0
Faroër Eilanden Malta
3 - 1
Kosovo Faroër Eilanden
2 - 0
Malta Azerbeidzjaan
1 - 1
Faroër Eilanden Azerbeidzjaan
0 - 3
Kosovo Malta
3 -1
Azerbeidzjaan Malta
1 - 1
Faroër Eilanden Kosovo
1 - 1
Azerbeidzjaan Faroër Eilanden
2 - 0
Malta Kosovo
0 - 5
Kosovo Azerbeidzjaan
4 - 0
Malta Faroër Eilanden
1 - 1

Groep D4

Pos. Land GW DS Ptn
1 Macadonië 6 +9 15
2 Armenië 6 +6 10
3 Gibraltar 6 -10 6
4 Liechtenstein 6 -5 4
Armenië Liechtenstein
2 - 1
Gibraltar Macedonië
0 -2
Macedonië Armenië
2 - 0
Liechtensteins Gibraltar
2 - 0
Armenië Gibraltar
0 - 1
Macedonië Liechtenstein
4 - 1
Armenië Macedonië
4 - 0
Gibraltar Liechtenstein
2 - 1
Gibraltar Armenië
2 - 6
Liechtenstein Macedonië
0 - 2
Macedonië Gibraltar
4 - 0
Liechtenstein Armenië
2 - 2